www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

DJ.M@R - Massive Breakz Producions

5 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1DJ.M@R - Massive Breakz Producions Empty DJ.M@R - Massive Breakz Producions Sro Gru 09, 2009 9:04 pm

M@R

M@R
MusicON V.I.P

Yo tu Mar, ci ktorzy kojarza to kojarza, a dla reszty jestem producentem wielu roznorakich gatunkow muzyki w tym Electro, choc nie do konca Freestyle ;]
Zajmuje sie nia od 2003 lub 04 roku, zaczynajac od PSX-owego Music2000, przez kilka czesci Frutow, od 3 do obecnie 8 i 9 w trakcie. 25 lat, B.Boy, zdolny slask reprezentant Smile
Pokój !

2DJ.M@R - Massive Breakz Producions Empty Re: DJ.M@R - Massive Breakz Producions Sro Gru 09, 2009 9:30 pm

N.E.X.

N.E.X.
MusicON V.I.P

Witamy na forum Wink. Miło widzieć kolejnego producenta Very Happy. Dolny Śląsk Smile?

3DJ.M@R - Massive Breakz Producions Empty Re: DJ.M@R - Massive Breakz Producions Sro Gru 09, 2009 10:14 pm

M@R

M@R
MusicON V.I.P

N.E.X. napisał:Dolny Śląsk Smile?
Yep Smile

4DJ.M@R - Massive Breakz Producions Empty Re: DJ.M@R - Massive Breakz Producions Sro Gru 09, 2009 11:00 pm

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

M@R napisał:
N.E.X. napisał:Dolny Śląsk Smile?
Yep Smile
Czytamy ze zrozumieniem !! XD zdolny śląsk reprezentant!! a nie dolny śląsk jest różnica xDD siemano M@R Very Happy w końcu wpadłeś na forum po moich usilnych staraniach !! Very Happy yeah P.S mar komu żeś na piersi wyj*bał taga ze swoim pseudo ja nie mogę ;/ też tak chce DJ.M@R - Massive Breakz Producions Affraid do vibiego też się kleją laski xDD bys podesłał parę namiarów xDD to z deejaykiem byśmy sobie pobajerowali

5DJ.M@R - Massive Breakz Producions Empty Re: DJ.M@R - Massive Breakz Producions Czw Gru 10, 2009 2:12 am

N.E.X.

N.E.X.
MusicON V.I.P

BreakTechnology napisał:Czytamy ze zrozumieniem !! XD zdolny śląsk reprezentant!! a nie dolny śląsk jest różnica xDD

Wzajemnie, bo co ma piernik do wiatraka Razz? Widzę co jest, a pytam czy kolega przypadkiem z Dolnego Śląska nie jest bo tam się takie określenia stosuje.

6DJ.M@R - Massive Breakz Producions Empty Re: DJ.M@R - Massive Breakz Producions Czw Gru 10, 2009 2:23 am

M@R

M@R
MusicON V.I.P

Panowie ale nie kluccie sie przeze mnie ;]
Z'dolny Śląsk powinenem napisac z apostrofem;]

7DJ.M@R - Massive Breakz Producions Empty Re: DJ.M@R - Massive Breakz Producions Czw Gru 10, 2009 12:07 pm

N.E.X.

N.E.X.
MusicON V.I.P

Nie kłócimy się Wink.

8DJ.M@R - Massive Breakz Producions Empty Re: DJ.M@R - Massive Breakz Producions Czw Gru 10, 2009 1:09 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

Siema M@R myślę że raczej jesteś znany wszystkim Wink zaj#biście że kolejny artysta dołączył do nas Very Happy Gdybyś był zainteresowany własnym działem w Artist Zone to daj znać; gg;878096 lub PW. pzdr

~ Electro Sounds always in my mind~

http://musicon.eu

9DJ.M@R - Massive Breakz Producions Empty Re: DJ.M@R - Massive Breakz Producions Czw Gru 10, 2009 3:31 pm

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

N.E.X. napisał:Nie kłócimy się Wink.
właśnie!! bo nie mamy o co Smile

10DJ.M@R - Massive Breakz Producions Empty Re: DJ.M@R - Massive Breakz Producions Pią Gru 11, 2009 12:13 am

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

no super że i M@R do nas dołączyłeś Very Happy ...!!!
Widzę forum się rozwija o nowych electro fanatyków i muzyków oczywiście Very Happy
Tak trzymać! DJ.M@R - Massive Breakz Producions Icon_rr

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach