www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Czesc

4 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Czesc Empty Czesc Pią Gru 18, 2009 12:33 am

moerunoyuka

avatar
MusicON V.I.P

WitamMoeru No Yuka ...dawniej jako Floorburner....hmmm...co ja moge o cobie powiedziec?....NAdal tancze popping i locking.....nadal pielęgnuje Buddyzm Mahajany........:)W sumie od dluzszego czasu poświęcałem się i poświęcam tworzeniu podkładów dla raperów z całej Polski. Organizuje koncerty i imprezki b-boingowe w wiekszosci charytatywne....mam swoją ekipę w ktorej sa sami Breakerzy...."Error Moves"...z ktorych jestem dumny....do tego tancza z nami Bessali - grupa z ktora zaczynalem swoja przygode z tancem...Pracuje....wszystkie funkcje fizjologiczne w normie:)...Selam alejkum

2Czesc Empty Re: Czesc Pią Gru 18, 2009 12:38 am

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

siemanko floor w końcu wpadłeś Smile pozdrawiam Smile

3Czesc Empty Re: Czesc Pią Gru 18, 2009 12:42 am

deejay2003

deejay2003
Admin

W imieniu własnym oraz załogi MusicOnu jest mi niezmiernie miło gościć kolejnego artystę którego przedstawiać nie trzeba Very Happy

a w kilku słowach:

Eloooooo!
Zaj#biście że wbiłeś do nas !!!!!

http://musicon.eu

4Czesc Empty Re: Czesc Pon Gru 21, 2009 12:53 am

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

No super że jestes Very Happy
widze że nieźle układa Ci się zyciowa pasja Wink ... widzę tańczysz z jednymi z najlepszych ekip:D brawo!Very Happy
oby tak dalej... mam nadzieję, ze będziesz miło spedzał czas na naszym forum pozdro!Very Happy

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach