www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

eXtatic

+6
N.E.X.
Nilaya
Vienio
BreakTechnology
deejay2003
eXtatic
10 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1eXtatic Empty eXtatic Sro Gru 30, 2009 8:09 pm

eXtatic

eXtatic
MusicON V.I.P

Cześć wszystkim :-). No to słów parę i o mnie... Damian, 23 lata, dawno dawno temu dość mocno związany z electro freestylem, dziś już, niestety, tylko ksywą Smile. Muzycznie od paru lat w okolicach trance'u (choć ostatnio z dłuższą przerwą), ale nadal w duecie z Makiem, jako Sonic Division Smile. No i chyba tyle Wink pozdrawiam!

http://myspace.com/sonicdivision

2eXtatic Empty Re: eXtatic Czw Gru 31, 2009 1:00 am

deejay2003

deejay2003
Admin

siemanko Very Happy szkoda że już ''nie związany'' z EF , pamiętam jak się jarałem pierwszymi eXtatic'ami Very Happy
i nie tylko pierwszymi , poźniej płytka w kiosku Very Happy Very Happy ehh stare dobre czasy. Wielkie pozdro !

http://musicon.eu

3eXtatic Empty Re: eXtatic Czw Gru 31, 2009 11:57 am

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

Witam Ex Very Happy i pozdrawiam Smile fajnie że w końcu przemówiłeś Very Happy

4eXtatic Empty Re: eXtatic Czw Gru 31, 2009 1:34 pm

Vienio

Vienio
MusicOn_MoD

Yo ziom :]
Coraz więcej ludzi się zbiera eXtatic Icon_bounce eXtatic Icon_biggrin

5eXtatic Empty Re: eXtatic Pon Sty 04, 2010 7:52 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

Ohh no proszę stary dobry eXtatic się zjawił Very Happy ... super, że z nami jesteś... może jednak skusisz się zrobić jakieś electro/freestyle znów Razz ... bo ta scena jak na razie nie widać by miała koniec Wink wrecz przeciwnie coraz bardziej się rozkreca Smile

6eXtatic Empty Re: eXtatic Wto Sty 05, 2010 5:39 pm

N.E.X.

N.E.X.
MusicON V.I.P

No, no, nieźle Smile. eXtatic powrócił Smile.

7eXtatic Empty Re: eXtatic Sro Lut 24, 2010 12:18 am

beeska85

beeska85

nie można kończyć czegoś w czym jest się bardzo dobrym Smile wierze że jeszcze coś będziesz kminił w klimacie EF...śmiało mogę stwierdzić (chociaż nie jestem też znawcą) że jesteś razem z Makiem w światowej czołówce moim zdaniem

8eXtatic Empty Re: eXtatic Wto Kwi 20, 2010 4:04 pm

yukalchuk

yukalchuk

Szkoda, że zatrzymał się na piśmie electro-freestyle

9eXtatic Empty Re: eXtatic Pią Cze 18, 2010 11:26 pm

DJ_Yoshi

DJ_Yoshi

Do tej pory sporo slucham twoich utworów albo SD Smile szkoda ze zakonczyliscie dzialanosc w tym zakresie bo sie wszystko wzielo skomercializowało eXtatic 132738

Tez zajmuje sie Trance, ale glownie jako DJ z tym ze gram glownie GOA//PSY w drugiej kolejnosci uplifting etc Smile

10eXtatic Empty Re: eXtatic Nie Sty 09, 2011 11:26 pm

FrostyFreez

FrostyFreez

Co prawda to prawda. Przy extacie spędziłem bite 2 lata bboyingu. O nie mówię o tolku spychool itd, ale zaraz zajrzę to innych tematów Very Happy Swego czasu extatic był bardzo popularny wśród płci żeńskiej. Teksty typu: o Ty lubisz extatica, ja też, dobre gość robi bity były na porządku dziennym. Niestety na obecną chwilę songs straciły swoją świeżość. To czas by coś nowego stworzyć Ex. Witam i pzdr.

11eXtatic Empty Re: eXtatic Nie Sty 09, 2011 11:38 pm

FrostyFreez

FrostyFreez

No koowa czemu temat Tolka zamknięty hehe. No nic dopisze się do Exa. Tolek robił dobrą muzę, ale kojarzy mi się przede wszystkim z utworem FreSh StyLe. Ten bit jest po prostu wy...ny w kosmos! Smile Nie pamiętam kiedy go zrobiłeś i dałeś na scenę na wp, ale po pierwszym przesłuchaniu wbiłeś się w czołówkę bitów, które słuchałem przez następne kilka lat stawiając go na równi z Flying Steps i innymi grubymi squadami. To coś ma power jakiego nie znalazłem w żadnym innym utworze polskiej sceny. Szkoda że obecnie FE nie stwarza czegoś na tym poziomie choć postęp Nexa i Design wróży lepszy rok. Dobra to tyle, dłuższa wspominka w innym temacie Wink

Nilaya jak znajdziesz chwilę wrzuć post do topicu o Tolku. Thnx.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach