www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Call of Duty Modern Warfare 2

+2
nestorek87
Vienio
6 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Call of Duty Modern Warfare 2 Empty Call of Duty Modern Warfare 2 Nie Sty 17, 2010 11:13 am

Vienio

Vienio
MusicOn_MoD

Call of Duty Modern Warfare 2

Kategoria: Gry akcji [FPS]
Producent: Infinity Ward
Dystrybutor PL: Licomp Empik multimedia
Premiera: 10 listopada 2009
Wymagania wiekowe: +18

Opis gry:

Call of Duty: Modern Warfare 2 to już szósta odsłona znanej serii Call of Duty. Chociaż formalnie następuje po Call of Duty: World at War to jednak gra jest duchową i merytoryczną kontynuacją czwartej części, czyli Call of Duty 4: Modern Warfare, stworzonej przez Infinity Ward i wydanej przez Activision w 2007 roku.

Saga Call of Duty zwykle przenosi nas do czasów II Wojny Światowej. W przypadku czwartej odsłony, czyli wspomnianego Modern Warfare, autorzy postanowili zrezygnować z tego okresu historycznego na rzecz współczesności, skupiając się na realiach obecnej armii, pełnej technologicznych nowinek i gadżetów. Ekipa z Infinity Ward postanowiła ponownie podjąć ten temat także w tym tytule.

Call of Duty Modern Warfare 2 Jj0o7a

Wcielamy się w żołnierza współczesnej armii, by wykonać szereg niebezpiecznych i zróżnicowanych misji, podczas których wykorzystywać możemy najnowocześniejsze uzbrojenie oraz wyposażenie. Autorzy odwzorowali wiele najnowszych technologii wojskowych i starali się wiernie przenieść je do postaci wirtualnej. Ważnym aspektem gry są również bardzo urozmaicone i intensywne misje – uczestniczymy tylko i wyłącznie w niezwykle dynamicznych operacjach militarnych. Często podczas nich wykorzystujemy rozmaite pojazdy i dodatkowy sprzęt oraz działamy w większej grupie.

Twórcy przygotowali widowiskową oprawę audiowizualną oraz bardzo rozbudowany moduł rozgrywki sieciowej, składający się z kilku ciekawych form zabawy. Nowością jest tryb Operacje Specjalne, w ramach którego przygotowano 23 krótkie, lecz niezwykle dynamiczne zadania. Można je wykonywać samemu, lub w trybie kooperacji z innym graczem przez Internet.

Call of Duty Modern Warfare 2 563449

Grafika gry powala na kolana - przy dobrej karcie i odpowiedniej ilości RAM'u gra sprawia wrażenie wyjątkowo realistycznej co jednak nie każdemu może się podobać gdyż zainstalowany CoD MW 2 potrafi zjeść nawet 20GB przestrzeni na dysku!!!



2Call of Duty Modern Warfare 2 Empty CoD MW 2 Nie Sty 17, 2010 1:09 pm

nestorek87

nestorek87

Kozacka gra Very Happy

Przeszedłem ją kilkanaście razy Very Happy

Jak dla mnie CoD to chyba najlepsza gra wojenna zeszłych kilku lat .

Polecam tym którzy jeszcze nie mieli możliwości zagrania w ten super tytuł ...


Pozdrawiam Very Happy

3Call of Duty Modern Warfare 2 Empty Re: Call of Duty Modern Warfare 2 Nie Sty 17, 2010 10:39 pm

FrostyFreez

FrostyFreez

Grałem we wszystkie części CoD oprócz wyżej wymienionej. W pamięć zapadły mi misje, w której wcielamy się w snajpera oraz kierujemy bezzałogowym samolotem osłaniając przejście przyjacielskich oddziałów. Gra wymiata, ale poprzednie części (zwłaszcza 1) także miały przedni klimat ;]

4Call of Duty Modern Warfare 2 Empty Re: Call of Duty Modern Warfare 2 Pon Kwi 19, 2010 11:05 pm

yukalchuk

yukalchuk

mój przyjaciel gra w tej grze codziennie

5Call of Duty Modern Warfare 2 Empty Re: Call of Duty Modern Warfare 2 Sro Maj 26, 2010 7:58 pm

freezy89

freezy89

niechce urazić fanboyów ale Bad company 2 jest stokroć lepsze; )

6Call of Duty Modern Warfare 2 Empty Re: Call of Duty Modern Warfare 2 Nie Maj 30, 2010 12:44 pm

karczys

karczys

Ja gram w COD United offensive po sieci juz od dłuższego czasu i to jest jedyna gra w którą gram nie nudzi się jak się z ludźmi gra SmileSmile

Polecam grę

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach