www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

ASEPOSKIKAM PUBLICZKA HUSTLAZ - BREAKDANCE FOR FUN! :D :D

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

Chłopaki udają, że "nic" nie umieją Very Happy ... ale nieźle im to wyszło hehe Very Happy moim zdaniem fajny poprawiacz humoru w sam raz dla bboys i bgirls oraz dla tych co w temacie Very Happy ... ciekawa akcja Very Happy

Vienio

Vienio
MusicOn_MoD

Smile
Haha Razz Mam nadzieję że oni na serio tylko udawali ... ASEPOSKIKAM PUBLICZKA HUSTLAZ - BREAKDANCE FOR FUN! :D :D Icon_razz

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

a nie widać ze udawali, to mozna łatwo poznac po ruchach, jak jeden koleś bary robi - tak poczatkujący by nie zrobił Razz a to widac ze specjalnie robi Very Happy ... jak gosciu próbuje robic baby freeza reszta pokazuje tzw"kaczke" ze kseruje hehehe Very Happy ... w ogóle stary ten filmik jest dorwałam go ze swojej starej cdrki gdzie ponagrywałam same smieszne filmiki xD ... a kolesi nawet kojarze bo brali udział w tych samych zawodach na których ja byłam z rok temu. Wink

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach