www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

klasyki z psx'a

4 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1klasyki z psx'a Empty klasyki z psx'a Wto Cze 01, 2010 8:53 pm

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

Chodzi mi o dwie gry nie wiem czy je znacie i czy w nie graliście ale dla fana gier pozycja obowiązkowa !! stare czasy aż łezka się w oku kręci chodzi o
Oddworld Abe's Odyssey

klasyki z psx'a Oddworldpalboxklasyki z psx'a Oddworldabesoddysee

Oddworld: Abe's Oddysee – wyróżniona wieloma nagrodami gra platformowa typu side-scrolling opracowana przez Oddworld Inhabitants i opublikowana przez GT Interactive. Pierwotnie wydana w 1997 na platformę PlayStation i na system operacyjny Windows w Ameryce Północnej, Australii i Europie. W Japonii gra na platformę PlayStation została wydana przez SoftBank pod tytułem Abe a GoGo, wersja dla systemu Windows – w 2001 roku. Oddworld: Abe's Oddysee była pierwszą grą z planowanej Kwintologii Oddworld, która na dzień dzisiejszy obejmuje tytuły Oddworld: Abe's Exoddus oraz Oddworld: Munch's Oddysee.Fabuła gry skupia się na tytułowym Abe, członku rasy Mudokon, pracującym jako niewolnik w wytwórni mięsa RuptureFarms w świecie Oddworld. Odkrywszy grożącą jego przyjaciołom śmierć z ręki ich zdesperowanego pana postanawia zbiec, a przy tym pomóc w ucieczce tylu uwięzionym Mudokonom, ilu tylko zdoła napotkać. Gracz wcielający się w Abe ma za zadanie bezpieczne opuszczenie fabryki, a następnie podjęcie trudnego zadania odrodzenia jego zniewolonego ludu.

Oddworld Abe's Odyssey - Opening sequence



Oddworld Abe's Odyssey - Level 1 (11/4/05)


Oddworld: Abe's Exoddus Walkthrough Part
1-1








Aby również występował w teledysku
Music Instructor feat Abe - Get Freaky




Gra na pewno nie jest dla idiotów jak widzicie rozgrywka i przejście każdego poziomu jest masakrycznie trudna co strasznie lubię!!również nie grafika się tutaj liczy bo widać piksele itd w końcu to gra na konsole starej generacji PSX Ale warto w to zagrać polecam wszystkim fabuła strasznie wkręca i ten porażający klimat który dosłownie wypierdala z kapci i genialny soundtrack w każdym chapterze.Zatem chwytać za konsolki lub też amulatory psx na pc bo teraz raczej rzadko o ten tytuł i grać jeśli ktoś przejdzie pierwszą część to niech zagra w kontynuację Oddworld: Abe's Exodus


Heart Of Darkness
klasyki z psx'a Heartofdarkness1
Heart of Darkness to gra komputerowa z roku 1998. Gracz wciela się w chłopca o imieniu Andy, któremu w trakcie zaćmienia słońca siły ciemności zabrały psa do Świata Cieni. Dzielny chłopiec rusza na ratunek przyjacielowi własnej roboty wehikułem z bronią na plazmę pod pachą. W trakcie wędrówki przyjdzie mu się zmierzyć z wieloma różnymi przeciwnikami, od pająków, robaków i Cieni aż po władcę ciemności. Jednak dzielny chłopiec nie jest sam, w walce pomagają mu dziwne latające stworzenia. Są to istoty, które oparły się władcy Ciemności i nie zmieniły się w cienie. Ponadto Andy po drodze wejdzie w posiadanie niezwykłej, życiodajnej moc
Heart of Darkness Part 1



Heart of Darkness Part4 of 13




Właśnie w to gram przeszedłem to kiedyś jak byłem młodszy ah stare czasy k*rwa ma coś ta gra w sobie klimat,grafika jak na tamte czasy nawet teraz jest ładna i się nie starzeje jest zaj*bista i strasznie trudna !!

2klasyki z psx'a Empty Re: klasyki z psx'a Czw Cze 03, 2010 12:11 am

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

Grałam w to!!! Very Happy haha ahh piękne stare, dobre czasy dzieciństwa, które tak szybko zleciało Sad
ale i tak jeszcze lepsze były gry na pegazusa ^^ hahaha wtedy jeszcze komputerów się nie miało i zawsze po powrocie z podstawówki sie giercowało w mario albo inne gierki Very Happy

3klasyki z psx'a Empty Re: klasyki z psx'a Wto Mar 22, 2011 11:06 am

werewolf836

werewolf836

Do tego można dołączyć,Crash Bandicoot,Tenchu,Tekken i wiele wiele innych Smile

4klasyki z psx'a Empty Re: klasyki z psx'a Wto Kwi 19, 2011 3:00 pm

nestorek87

nestorek87

A wiecie moi milusińscy że jest wersja Abe na PC ? To tak dla tych co dalej kochają takie klasyki :0
I nieśmiertelny text Smile

-Hallo
-Hallo ...
-Fallow Me
-Ok Smile

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach