www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Wybory prezydenckie 2010 :D

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Wybory prezydenckie 2010 :D Empty Wybory prezydenckie 2010 :D Czw Cze 17, 2010 12:59 am

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

może warto coś wspomnieć na temat nadchodzących wyborów prezydenckich, które będą się odbywać juz w najbliższą niedziele 20czerwca Smile - pełnoletni głosujcie! Very Happy

A oto na co natrafiłam w sieci - coś dla tych, którzy nie wierzą już w obietnice PO, a sporo już przeciwników się nazbierało Wybory prezydenckie 2010 :D Icon_cool :

2Wybory prezydenckie 2010 :D Empty Re: Wybory prezydenckie 2010 :D Czw Cze 17, 2010 8:36 am

deejay2003

deejay2003
Admin

Poważny temat a nie poważny filmik. Ten filmik jeżeli już to powinien być w dziale humor. Ja nie wierze ani w PO ani w PiS ani w inne partie.
Nie dyskutuje sie na tematy polityczne bo każdy ma odmienne poglądy i zazwyczaj rozmowy źle się kończą Smile
Zachęcam jednak do głosowania !

Głosujcie !! - w Polsce i tak nic sie nie zmieni...

http://musicon.eu

3Wybory prezydenckie 2010 :D Empty Re: Wybory prezydenckie 2010 :D Czw Cze 17, 2010 11:27 am

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

Centralnie ;] tu nawet nie ma na kogo głosować same rury j*bane w tym rządzie i coraz gorzej jest !! Polska za murzynami ograniczona umysłowo i gospodarczo co widać przykładów nie będę podawał bo każdy je chyba widzi Wybory prezydenckie 2010 :D 716418 ale pójść pójdę co mi tam szkodzi jednak tak jak Ubek to napisał głosowanie i tak ch*ja da Smile moim skromnym zdaniem wyjebać rząd i tych frajerów w powietrze Very Happy może wtedy by się coś zmieniło Smile i tak samo ta katastrofa w Smoleńsku !! nie żałuje tam nikogo a jak widziałem na NK k*rwa jak połowa debili wstawiała foty Kaczki to mi się śmiać chciało wielcy Patrioci się k*rwa znaleźli a teraz co ? miesiąc po zdarzeniu wszyscy o tym zapomnieli bo taka jest mentalność Polaków robienie spekulacji,nadziei,dużego pierdolenie to nasze motto a żeby tak samemu zacząć działać to nichuja..

4Wybory prezydenckie 2010 :D Empty Re: Wybory prezydenckie 2010 :D Czw Cze 17, 2010 1:14 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

Janusz Korwin Mikke to dobry kandydat Smile i bardzo mądry człowiek ... szkoda, że ogólnie rzecz ujmując ma niskie poparcie, chodź w sieci roi się młodzieży głosującej na tego właśnie kandydata.
Szkoda, że tylko mentalności ludzi w Polsce nie da rady zmienić... a jakby tak zaryzykowali i przestali głosować na tych, których sugerują im w telewizji ( jako wybór jeden z dwóch ) - to mogłoby się jeszcze coś zmienić... dla mnie najgorsze jest to, że Komorowski to kolejny komuch, bo poprze go w II turze sam Jaruzelski...(można o tym przeczytać w sieci) a ludzie w PL myślą sobie, o ze jak z PO to będzie ani na prawo ani na lewo, tylko tak w sam raz. :] a tu nie ma tak łatwo - trzeba jednak troche myslec, a nie sugerować się mediami... to samo zresztą jest z muzyką....
ehh szkoda gadać .... Sad

Tutaj daje poważniejszy filmik odnośnie wyborów, aby głosować rozsądnie
Wybory prezydenckie 2010 :D Icon_cool :



Używaj opcji EDIT ! Smile

5Wybory prezydenckie 2010 :D Empty Re: Wybory prezydenckie 2010 :D Pią Cze 18, 2010 12:38 am

deejay2003

deejay2003
Admin

głosujcie tak żeby nam było dobrze Smile i pier##lcie całą tą propagandę.

http://musicon.eu

6Wybory prezydenckie 2010 :D Empty Re: Wybory prezydenckie 2010 :D Pią Cze 18, 2010 3:29 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

propagande to ja na każdym kroku w TV widze :]
ale racja, trzeba samemu myśleć, a nie sugerować się tym co media gadają Wybory prezydenckie 2010 :D Icon_cool

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach