www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Wszystkiego najlepszego Yoshi!!!

4 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Wszystkiego najlepszego Yoshi!!! Empty Wszystkiego najlepszego Yoshi!!! Wto Cze 22, 2010 10:59 pm

electro2000

electro2000
MusicOn_MoD

Wszystkiego co najlepsze życzę mojemu electro bratu Dj-owi Yoshiemu!!! .Powodzonka i obyś nigdy nie wymiękł i tworzył naszą zajebi*tą muzę.Kiedyś wlecę do Warsaw i nachlamy się przy electro muzie.Pzdr. Wszystkiego najlepszego Yoshi!!! 18233

2Wszystkiego najlepszego Yoshi!!! Empty Re: Wszystkiego najlepszego Yoshi!!! Wto Cze 22, 2010 11:13 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

Wszystkiego najlepszego Yoshi!!! Yoshiz

http://musicon.eu

3Wszystkiego najlepszego Yoshi!!! Empty Re: Wszystkiego najlepszego Yoshi!!! Sro Cze 23, 2010 2:21 pm

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

o co chodzi xd ? no najlepszego ;]
P.S electro ty jesteś z poznania :D to koło mnie może najebka electro freestylowa ;> albo ivent ty ja i dj mamy do siebie bliżej jak dalej :)



Ostatnio zmieniony przez BreakTechnology dnia Sro Cze 23, 2010 2:24 pm, w całości zmieniany 1 raz

4Wszystkiego najlepszego Yoshi!!! Empty Re: Wszystkiego najlepszego Yoshi!!! Sro Cze 23, 2010 2:21 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Wszystkiego najlepszego Yoshi!!! 18233

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach