www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Ale cisza

5 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ale cisza Empty Ale cisza Nie Sie 15, 2010 11:27 am

electro2000

electro2000
MusicOn_MoD

Hej wiara, co jest grane???Nikt nic nie pisze, cicho na forum jak skurwy*yn.Nie możecie zarzucic jakis klimatycznych tematów?Piszcie o wszystkim, nawet o kiszeniu ogórków i deptaniu kapusty, to też temat na bajerze, pogadamy i o tym.Rozruszalibyśmy wspólnymi siłami nasze forum i byłoby klawo.A tak to jeb*e dramatem po całości.Spójrzcie na inne fora, tam aż gotuje sie od zapodawanych tematów.I też piszą o wszystkim, czasami takie bzdury, że porażka, ale piszą i mają klimat.Widzę, że czasami wchodzą tu Nex, Extatic, czy inni, ale tylko kukną i spadają.No szkoda, chętnie bym z nimi ponawijał o tym, czy o tamtym, wszakże to kumaci goście jeśli chodzi o electro muzę.Pomyście nad tematem.Pzdr. Ale cisza 18233

2Ale cisza Empty Re: Ale cisza Sob Sty 01, 2011 8:07 pm

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

cisza jak skurw*syn :]

3Ale cisza Empty Re: Ale cisza Sob Sty 01, 2011 8:29 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

do roboty k%%wa Very Happy jest 2011 pobudka hehe

http://musicon.eu

4Ale cisza Empty Re: Ale cisza Sob Sty 01, 2011 9:06 pm

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

pewnie jeszcze p*zde mają po sylwestrze Very Happy

5Ale cisza Empty Re: Ale cisza Nie Sty 02, 2011 12:13 am

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

kto na kacu, ten na kacu - trzeba było tyle nie walić Razz Razz
ja po raz drugi z rzędu spędziłam "sylwestra bezalkoholowego" ( rok temu strułam się mc donaldem i miałam sylwester z bańki), a w tym roku z własnego wyboru bez %%%. Za to w to miejsce miałam siłę na noworoczny trening Smile i jest zajebiście! Cool
pzdr i kurujcie się
PS: następnym razem zarzućcie troche mniej Razz Razz a wyjdzie wam na zdrowie Wink peace Smile

6Ale cisza Empty Re: Ale cisza Sro Sty 05, 2011 12:46 pm

W3K

W3K

o widzę temat 'kac' to coś dla Mnie chyba bo AA niedługo będzie wzywać (żart rzecz jasna) xDDD hahaha Very Happy
co do sylwestra to miałem krwawego xD
krwotok z nosa plus wyrwaną z dłoni skórę poprzez wybuch petardy iii fajnie xD
w całym domu musiałem podłogi myć później xDD
i co do tej ciszy to ludzie wysilcie się delikatnie xDD nie wiem jak tak można-chyba że jesteście niemowami no to zmienia postać rzeczy oczywiście ale jak to mówią w kupie raźniej xDDD hahaha
Very Happy

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach