www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Electrevenge

+3
nestorek87
electro2000
SKR
7 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Electrevenge  Empty Electrevenge Pon Paź 11, 2010 2:13 am

SKR

SKR

Cześć wam - mam 24 lata. Muzyki electro słucham od 16 roku życia, kiedy to po raz pierwszy usłyszałem Music Instructora, a kolega pokazał mi electric boogie (a konkretniej styl robotic, bez fal i poppingu) którego nauczył się sam w domu.

Kocham klasyczne electro-freestyle (jak np. Eightyfour-Electro People, czy Megatronic-Electric Operator), oraz electro (typu Kraftwerk-The Robots). Nie lubię niemieckiego freestyle (z wyjątkiem pojedynczych utworów) oraz electro-freestyle inspirowanego techno-trancem tak jak B-boy Tronik (też z wyjątkiem pojedynczych utworów).

To chyba tyle. Aha no i wczoraj zainstalowałem program Fruity Loops i zacząłem próbować swoich sił w tym gatunku muzycznym bo zauważyłem że kilka osób również tutaj tworzy własną muzykę i podobno nie jest to trudne, a ten program jest najzajebistszy do robienia muzyki. Najdalej za kilka dni wrzucę tu efekty swojej pracy na tym wspaniałym cudownym kombajnie.

2Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Pon Paź 11, 2010 10:07 am

electro2000

electro2000
MusicOn_MoD

Siemanko mój młodszy electro bracie, witam na MusicOnie, najlepszym forum electro muzy we wszechświecie!!!Będziesz się tutaj dobrze czuł, jest klimat i "deko" zajebiaszczej muzy.

3Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Pon Paź 11, 2010 12:44 pm

nestorek87

nestorek87

Witamy w królestwie Electro-Freestyle'u Very Happy
Niech Power będzie z Tobą
Peace Yo!

4Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Pon Paź 11, 2010 10:41 pm

beeska85

beeska85

Elo z mojej strony Smile pozdro!

5Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Pon Paź 11, 2010 11:34 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

Nareszcie wbiłeś man Very Happy wielkie pozdro !

http://musicon.eu

6Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Czw Paź 14, 2010 12:46 am

SKR

SKR

nauczyłem się korzystać z patternów we fruity loopsie
juhuuu

7Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Czw Paź 14, 2010 11:23 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

super :] witaj w gronie Electro Maniaków Wink Cool

8Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Sob Gru 18, 2010 12:29 am

SKR

SKR

nie wiem gdzie to wjebać , doprawdy nie znalazłem działu który by na MUZYCZNYM forum pasował do wrzucenia własnej produkcji
długo się z tym jebałem bo nie umiałem rozkminić do czego we fruity loopsie służy ten trójkącik, kwadracik i kółko u góry ekranu pod cyferkami, ale wreszcie skończyłem i mam nadzieję że zbytnio nie zjedziecie mnie za ten kawałek
http://www.speedyshare.com/files/25762581/Electrevenge_-_Rescue.mp3

9Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Sob Gru 18, 2010 1:12 am

deejay2003

deejay2003
Admin

na temat tego kawałka mogę powiedzieć tylko kilka słów skierowanych w twoją stronę..;

Chcesz dział w Artist Promo ? Very Happy

kawalinka miażdżąca. peace

http://musicon.eu

10Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Sob Gru 18, 2010 9:19 pm

nestorek87

nestorek87

Jak dla mnie to artist promo się należy i to w 100% ...

Electrevenge korzystaj póki jest taka opcja ...


A!! Kawałek zaje***cie zrobiony ...


Peace!

11Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Nie Gru 19, 2010 12:27 am

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

no właśnie wbijaj z kawałkiem do Artist Promo Razz

Mi też się podoba oczywiście Smile a z tymi tekstami jest jeszcze zabawniej i ciekawiej Very Happy
peace Cool

12Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Pon Gru 20, 2010 9:09 pm

Daruu

Daruu
MusicON V.I.P

Tych ksywek to masz trochę... nie lepiej ciągnąć jedną i tą samą ?

13Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Pon Gru 20, 2010 11:12 pm

SKR

SKR

ta powinna już zostać , poprzednie brzmiały dla mnie głupio a poza tym nic pod nimi nie osiągnąłem

14Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Pon Gru 20, 2010 11:20 pm

Daruu

Daruu
MusicON V.I.P

Czy ja wiem czy nic nie osiągnąłeś... W każdym bądź razie ksywy się zmieniają (co prawda ja znam tylko starą i teraz tą wymyślną) a sample, styl i cała reszta brzmi tak samo jak zacząłeś tym stabem w MS sonic tak chyba do dziś został i te brzmienie. Nie rozumieć mi tego że to jakoś neguje czy coś Smile

Pozdro

15Electrevenge  Empty Re: Electrevenge Wto Gru 21, 2010 12:02 am

SKR

SKR

ciężko jest się wyzbyć stylu
zresztą ja się go nie zamierzam wyzbywać , lubię tę formę electro-freestyle , takiego typu melodie
a sample - no wstyd się przyznać ale po prostu za leniwy jestem żeby poszukiwać jakichś nowych

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach