www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Ekipa 3SR powiększa się!

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ekipa 3SR powiększa się! Empty Ekipa 3SR powiększa się! Pią Paź 29, 2010 2:50 pm

N.E.X.

N.E.X.
MusicON V.I.P

Właśnie dołączyła do nas KSI z Rosji, która teraz ma zamiar tworzyć pod nazwą SpyDi Wink. Siedzi teraz nad nowym materiałem i za jakiś czas poleci dobry stuff Very Happy.

Niefortunnie tak się zdarzyło, że wszyscy pracują nad nowym materiałem i brak dalej żadnych wydań, ale już niedługo się to zmieni i zapewne posypią się nowości jedno za drugim Smile.

Pozdr!

2Ekipa 3SR powiększa się! Empty Re: Ekipa 3SR powiększa się! Nie Lis 07, 2010 12:41 am

electro2000

electro2000
MusicOn_MoD

No zajebi*ta sprawa N.E.X electro brachu!!!To co robicie z ekipą zasługuje na słowa najwyższego uznania.Pozdro dla ciebie i całej ekipy. browar

3Ekipa 3SR powiększa się! Empty Re: Ekipa 3SR powiększa się! Nie Lis 07, 2010 7:20 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

No Irina jest coraz lepsza w tym fachu, no i w końcu jakaś dziewczyna która porządnie się wzięła za ten gatunek Smile to imponuje Very Happy ... miałam okazję usłyszeć nowe demko z jej produkcji na nowy rok i Boże Narodzenie Smile ... powiem krótko będzie grubooo!! Very Happy
pzdr!Smile

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach