www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

By Ja.

+2
BreakTechnology
W3K
6 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1By Ja. Empty By Ja. Pon Sty 03, 2011 12:08 pm

W3K

W3K

huehue cześć Moich pracy dla zainteresowanych,
Anime rllz oczywiście xD!
By Ja. 3b87b94728


By Ja. Fotkaino2044


By Ja. 4e9efdccfb


By Ja. 59af5cc337


By Ja. Zdjcie2362


takie mała część z wielu ale te najświeższe xD

2By Ja. Empty Re: By Ja. Pon Sty 03, 2011 12:21 pm

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

Za*ebiste Małcin zresztą na nk w ch*j się moich komentów naczytałeś tak więc wiesz co myślę na ten temat Wink pracki miotają czekam na nowe !Very Happy

3By Ja. Empty Re: By Ja. Pon Sty 03, 2011 12:24 pm

W3K

W3K

tak oczywiście, a ja tam się jaram Twoimi i już bo są również odpierdo_lone Very Happy
no właśnie mam lekki zastój ale spokojnie niedługo pojawi się Pain albo jakieś dobre Hentai czy Ecchi już mam parę wizji xD
Very Happy

4By Ja. Empty Re: By Ja. Pon Sty 03, 2011 4:36 pm

electro2000

electro2000
MusicOn_MoD

Wyjeb*ne w kosmos, podobają mi sie jak skur**syn!!!W3K z ciebie jest łebski artysta, masz talent skubańcu.Pzdr. browar

5By Ja. Empty Re: By Ja. Pon Sty 03, 2011 10:29 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

Grubaassssssyyyyyyy Very Happy
Coś czuje, że wkrótce powstanie nowy dział przy vódce hehe a tak na poważnie konkrety man, a jakbyście byli zainteresowani działem z Mangą to skrobnijcie coś w dziale PROPOZYCJE.
peace

http://musicon.eu

6By Ja. Empty Re: By Ja. Wto Sty 04, 2011 1:27 pm

W3K

W3K

dziękówa chooopaki xDD
Gibon słyszałeś:>
możemy wymodzić jakiś dział Anime, Manga w sumie nie głupia to myśl albo Japonia ogółem rllz xDD! Very Happy

7By Ja. Empty Re: By Ja. Wto Sty 04, 2011 1:29 pm

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

co ci po dziale jak tylko my się tam będziemy udzielać Razz to musi być coś dla wszystkich zrobione Very Happy

8By Ja. Empty Re: By Ja. Wto Sty 04, 2011 1:47 pm

W3K

W3K

w sumie prawda .. ale trzeba pamiętać o tym że polska to wolny kraj i każdy może wyrażać swoją opinię na dany temat xDD
choć wiadomo że ktoś kto nie siedzi w kartkach godzinami nie może powiedzieć czegoś o jakości kreski czy kurde hmm intensywności cienia jak i precyzji xDD bo albo powie że grubo albo że chujow_o xDD

9By Ja. Empty Re: By Ja. Wto Sty 04, 2011 2:01 pm

W3K

W3K

tutaj dwa moje projekty Graffiti niestety tylko dwa bo miałem format dysku ostatnio większość ma Gibon u siebie na dysku ale nie chciało mu się oczywiście wysyłać hahaha więc mniejsza o to przedstawię dwa jakie posiadam Wink)


By Ja. Sulkolorserduszka

By Ja. W3kt

10By Ja. Empty Re: By Ja. Wto Sty 04, 2011 11:18 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

ktoś to zdążył namalować na ścianie wujek hehehe pzdr
By Ja. Murypazury

By Ja. W3KnaMurzekolor

By Ja. W3KnaMurzeCzarnoBialy

http://musicon.eu

11By Ja. Empty Re: By Ja. Sro Sty 05, 2011 12:26 pm

W3K

W3K

bardzo zabawne ;]
ale nie dam zrobić się w chuj_a bo widzę że to za pomocą programu jest władowane kończyłem informatyka więc wiecie nie da się Mnie w takich sprawach wychuja_ć ale przyznam że ten kto bawił się w programie aby mnie wychuj_ać ma smykałkę xD ale nie róbcie sobie takich głupich żartów bo bardzo Mnie wkurwi_a jak ktoś ma za grosz talentu a ja siedzę, wysilam się i wkładam w prackę trochę wysiłku a później ktoś bezczelnie śmie powiedzieć że to nie moje, i taki ktoś dla Mnie to pizdu_ś bez urazy tej xD Razz

12By Ja. Empty Re: By Ja. Sro Sty 05, 2011 2:23 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

wujek hehehe jak już zauważyłeś był to pełny świr ;d wiadomo że to twoje prace hehe pozdro

aaa i pojechałeś mnie trochę to dostajesz BANa heheheh Twisted Evil

http://musicon.eu

13By Ja. Empty Re: By Ja. Czw Sty 06, 2011 11:12 am

nestorek87

nestorek87

A ja napisze tylko że ten drugi project jest robiony kozackim stylem...

W3K kawał dobrej roboty...

Peace:)

14By Ja. Empty Re: By Ja. Czw Sty 06, 2011 12:28 pm

W3K

W3K

AdminQ nie gniewaj się ;* xD
przecież dodałem na końcu aby tego nie brać do siebie taak? xD
dzięki ino no własnie ten drugi projekt 'W3K' ogólnie miałem w kolorze bo jest skończony itp i lepiej wyglądał niż bez wypeły ale kurde nie mam aparatu a pod komórkę nie mam kabla do Pc:( no i nie mam foty niestety skończonego projektu :/ ale jeba_ć to w każdym bądź razie był zielony <3 w większości Wink)

15By Ja. Empty Re: By Ja. Czw Sty 06, 2011 1:51 pm

AlphaBorg

AlphaBorg

Ku*wa, gdybym ja miał taki talent... Big Respect! Artysyta pełną gębą Cool

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach