www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Spierdolina Jajeczna by W3K

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Spierdolina Jajeczna by W3K Empty Spierdolina Jajeczna by W3K Sro Sty 05, 2011 12:54 pm

W3K

W3K

Więc kur_wa tak wpierdzielacie trochę jajek ja tam sobie robię z 7 (pała stoi później że heeej xDD) do tego oczywiście kroicie kiełbę w kostki 1 góra 2 xD do tego z 3 plastry żółtego sera pociętego w paski oraz trochę makaronu najlepiej takiego kurw_a jakby takie rurki ścięte po skosie na końcu xDD i jeszcze dodajecie paprykę czerwoną ale naprawdę kurw_a mało i odrobinę pomidora pokrojonego z kostkę-drobną kostkę i lepiej aby tego pomidora było pół co by smaku nie zjeba_ć xDD i doprawiacie solą i pieprzem można urozmaicić całość polewając ketchup'em na koniec i cacy kurw_a mogę ojeba_ć o każdej porze dnia i nocy tą strawę xDDDDD
ps. wczoraj na kolację właśnie zassałem xDDD
Smacznego jeśli ktoś się w ogóle skusi xDDD
haha Very Happy
;* xD

2Spierdolina Jajeczna by W3K Empty Re: Spierdolina Jajeczna by W3K Pon Sty 10, 2011 12:27 am

FrostyFreez

FrostyFreez

Hahaha Very Happy Potrawa jak potrawa, ale opis mnie rozwalił Very Happy Ech gdyby w taki sposób tłumaczył Makłowicz... Very Happy Oby po spożyciu spierdoliny jajecznicy nie było tak kupa Laughing

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach