www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

dział Kosmos- dokumenty lub stronki?

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1dział Kosmos- dokumenty lub stronki? Empty dział Kosmos- dokumenty lub stronki? Czw Sty 20, 2011 2:14 am

beeska85

beeska85

oraz nie wiem czy się interesujecie ale ja od dłuższego czasu oglądam i ogólnie poszerzam wiedzę na temat kosmosu ,kosmologii ,astronomii...mam duuużo filmów i stron które są związane z tą tematyką...jeśli ktoś się interesuje to możemy zawsze podzielić się stronkami i filmami Smile

beeska85

beeska85

tzn nie chodzi mi o kwestie wymiany nawet..jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę spisać moją całą kolekcję bez liczenia na coś od kogoś rzecz jasna Smile a jest w czym wybierać Smile

3dział Kosmos- dokumenty lub stronki? Empty Re: dział Kosmos- dokumenty lub stronki? Wto Mar 22, 2011 11:10 am

werewolf836

werewolf836

Jak lubisz kosmos to ściągnij sobie programik Orbitron,masz tam wszystkie marsze satelit o danych godzinach i w czasie rzeczywistym,budowy satelit itp,prosty program i bardzo fajny.

beeska85

beeska85

dzięki bardzo Very Happy tego programiku nie kojarzę a z chęcią go przeanalizuje Very Happy pozdro!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» zły link do stronki sikora

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach