www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Grand Theft Auto IV

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Grand Theft Auto IV Empty Grand Theft Auto IV Pią Maj 29, 2009 10:45 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

Grand Theft Auto IV Gta4okadkase6
Platformy: PS 3 , X-Box 360

Opis gry
Kontynuacja najbardziej chyba znanej serii gier komputerowych. Tym razem wcielamy się w postać biednego imigranta, który przybywa do USA odwiedzić swojego kuzyna i oczywiście szybko schodzi na złą drogę. Całą zabawa polega na wykonywaniu zadań zleconych nam najpierw przez kuzyna, a potem przez lokalnych bossów świata przestępczego. Za zarobioną forsę można kupować nowe ubrania, mieszkania, wozy czy broń która na pewno się przyda w czasie "pracy"

W grze ponownie ujrzymy Liberty City, do złudzenia przypominające Nowy Jork i zawierające zresztą typowe dla tego miasta budowle (można podziwiać Statuę Wolności, Most Brooklyński czy Empire State Building...).
GTA IV - w przeciwieństwie do kilku ostatnich części - ma zupełnie nowy silnik graficzny - RAGE (Rockstar Advanced Game Engine). Dzięki temu grafika naprawdę zachwyca a miasto wydaje się żywe jak nigdy dotąd.

Screeny:

Grand Theft Auto IV Helivr5
Grand Theft Auto IV Nieuciekajtq7 Grand Theft Auto IV Trupxd9 Grand Theft Auto IV Uciekoa1
Grand Theft Auto IV Furabv2

Trailer:

http://musicon.eu

2Grand Theft Auto IV Empty Re: Grand Theft Auto IV Pon Kwi 19, 2010 10:26 pm

yukalchuk

yukalchuk

Jeden z moich ulubionych gier

3Grand Theft Auto IV Empty Re: Grand Theft Auto IV Wto Kwi 19, 2011 2:35 pm

nestorek87

nestorek87

Heh ja sobie właśnie sprawiłem tą część i jestem zadowolony jak stara babinka z wysokiej rencinki Smile

Tylko że gram na xKlocku i często textury pokazują się później niż powinny i to trochę denerwuje.Ale i tak polecam tym który nie grali jeszcze w tą część :0

Peace!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach