www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Ogólnie o wszystkim i o niczym ;))

+2
BreakTechnology
Nilaya
6 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Pią Sie 21, 2009 11:06 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

Halllooo, żyjecie tam... od kilku dni nie widzę dosłownie, żadnej aktywności na forum, czyżbyście powyjeżdżali w te ostatnie dni wakacji? czy co Very Happy??... ja sama wyjezdzam jutro podajze na kilka dni...wiec moge was zrozumiec, ale jezeli jest inaczej to nie:P hehe
pozdrówka dla wszystkich Very Happy

2Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Sob Sie 29, 2009 7:11 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

hej ludzie zyjecie????? co z wami, czemu nikt nic nowego nie pisze Very Happy ????

3Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Sob Sie 29, 2009 8:32 pm

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

widzę rozmawiasz sama ze sobą :] xDDD powodzenia

4Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Sob Sie 29, 2009 11:45 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

BreakTechnology napisał:widzę rozmawiasz sama ze sobą :] xDDD powodzenia
eee ?? xD hehe zadałam pytanie czy zyje tu ktoś - jak widać wiec nie rozmawiam sama ze sobą bo ty odpisałes chodź głupote zes napisał ale szczegół xD xD xD xD

PS: a jak masz cos do moich postów to chodz na battle xD xD xD Razz:P:P

5Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Nie Sie 30, 2009 11:28 am

deejay2003

deejay2003
Admin

chcecie bitwe to możemy stworzyć dział BATTLE i będziecie się ustawiać gdzieś tam. Nilaya widziałem ten temat już dawno i jestem na mu codziennie, wydaje mi się że końcówka wakacji to może we wrześniu powrócimy do normy. I podchodź do postów bardziej z humorem Very Happy bo widzę że BreakTechnology ma niezły ubaw Very Happy a ty traktujesz wszystko zbyt poważnie Very Happy

http://musicon.eu

6Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Nie Sie 30, 2009 4:45 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

moze ja sama stałam sie zbyt powazna xD ... ale dobra loozik... zadałam
to pytanie... w zapytaniu o to czy ktoś w ogóle zagląda tu, ale jak
widać już zaczyna powoli się normować Wink pozdro!

7Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Pon Gru 07, 2009 9:45 pm

N.E.X.

N.E.X.
MusicON V.I.P

Właśnie widzę, że nowe posty za często się nie pojawiają Razz.

8Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Pon Gru 07, 2009 11:28 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

jak widzisz brakuje aktywnych ludzi ostatnio, największą popularnością cieszy się dział download niestety. Mam nadzieję że w końcu się to zmieni.

http://musicon.eu

9Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Pią Sty 15, 2010 9:00 pm

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

Doradzam i pozdrawiam opowiem wam kawał może to was rozweseli ;] wchodzi
Nilaya do okrągłego pokoju i siada w koncie na domiar złego lecą dwie
krowy i wiszą dwa uboty na drzewie i jedna mówi do drugiej wiedziałam
ze te ku*wy gdzieś tutaj mają gniazdo!! jaki z tego morał ;>?????
Nie zostawiaj roweru na balkonie bo ci silnik zapi*rdolą SmileVery Happy xD hehe nie a tak na poważnie ja tam widzę ze forum się rusza Very Happy doszło w ch*j Artystów Very Happy nowe działy są Very Happy nowi ludzie nowa muza nowy dizajn i nowe porycie w moim deklu Very Happy Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Icon_eek pzdr Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Icon_twisted aha ;] i już nie wyjadam tacie rodzynek z płatków owsianych Very Happy dzięki temu nie odłącza mi kabla od Pilota do telewizora ....

10Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Pon Sty 18, 2010 7:27 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

no tak ale zauważ BT ze te posty były troche wczesniej pisane Very Happy i wtedy akurat sie nic nie działo Razz ... za to teraz to prawda dzieje się i to sporo Very Happy o oby tak dalej hehe Very Happy peace ouT!

11Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Sob Sty 30, 2010 4:25 am

blazer23

blazer23

Widze ze tu bajera gruba sie kręci Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Icon_smile

12Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Sob Cze 19, 2010 1:54 pm

electro2000

electro2000
MusicOn_MoD

Siemka Nilaya!!!Wuja Electro2000 wrócił z zaświatów.A co tam u "naszej" electro stokrotki słychać?Zapewne dalej napierasz z tańcem?Pzdr.

13Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Sob Cze 19, 2010 3:34 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

hehe siemano Very Happy ... no cóź ... dalej tańcuje a jakżeby inaczej Smile a co u Ciebie "wuju Electro2000 " słychać Very Happy ?

14Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Sob Cze 19, 2010 11:08 pm

electro2000

electro2000
MusicOn_MoD

A kula się powoli.Popaliłem deko głupa w Belgii i wróciłem na stare śmieci.Teraz przy każdej wolnej chwili zajmę się Musiconem, minie zapewne trochę czasu zanim poodkurzam stare kontakty, ale spoko luzik, dam radę i zaszalejemy z deczka.Muzy wywrota jest w zapasie, czyli trza znależć tylko czas na uploady i będzie gicio.

15Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Empty Re: Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) Nie Cze 20, 2010 1:30 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

no i super Very Happy ... pomimo to cieszę się, że wrócileś do naszego swiata Wink
peace Ogólnie o wszystkim i o niczym ;)) 18233

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach