www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Kolejne zmiany :(

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Kolejne zmiany :( Empty Kolejne zmiany :( Sro Wrz 16, 2009 3:49 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

Kolejne zmiany :( 154320 Jak zauważyliście na forum nastąpiły kolejne zmiany dotyczące wyglądu. Niestety z winy dostawcy hostingu na którym umieszczony był poprzedni styl wraz z obrazkami zmuszeni byliśmy do zmiany wyglądu forum na obecny. Spowodowane to było wyświetlaniem niekompletnego stylu z brakującymi elementami graficznymi co powodowało trudności w wyświetlaniu strony. Mamy nadzieje że obecny styl nie przysworzy nam ww. problemów a wy przyzwyczaicie się do nowego wizerunku forum. pzdr



Ostatnio zmieniony przez deejay2003 dnia Czw Wrz 17, 2009 7:08 pm, w całości zmieniany 1 raz

http://musicon.eu

2Kolejne zmiany :( Empty Re: Kolejne zmiany :( Sro Wrz 16, 2009 7:58 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

no pewnie!!!... teraz jest moim zdaniem o niebo lepiej!!! Very Happy pozdro!

3Kolejne zmiany :( Empty Re: Kolejne zmiany :( Pią Lis 06, 2009 1:52 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

Wkrótce przejdziemy metamorfozę Smile Obecnie trwają prace nad nowym stylem forum, który zupełnie odmieni wygląd forum na ,mam nadzieję, bardziej profesjonalny i przejrzysty.
Zmieni się na pewno logo które jest już w fazie końcowej, zmieni się kolorystyka a także tło forum. Zmiany dotyczyć będą wielu elementów graficznych a także portalu.
Nowy styl zostanie dodany na tydzień więc proszę o wasze opinie, jeżeli będą pozytywne nowy design zagości już na stałe. pzdr !

One Passion One Place

http://musicon.eu

4Kolejne zmiany :( Empty Re: Kolejne zmiany :( Pią Lis 06, 2009 4:05 pm

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

To ja może się wypowiem no więc tak czy zmienisz forum nowy wygląd czy cokolwiek to i tak nie ma moim zdaniem znaczenia bo przecież najważniejsze jest a raczej są ludzie na tym forum wszyscy fani elektro wszyscy co kochają breka co się tym jarają dzięki nim to forum jest takie z*jebiste a nowy dizajn to tylko dodatek do całej tej z*jebistej atmosfery jaka tutaj panuje Very Happy nawet jak by to forum wyglądało jak nie "wygląd" to i tak by wszyscy się cieszyli Very Happy że jest w ogóle takie forum gdzie wszystkich łączy ta sama pasja Very Happy a co do nowego wyglądu jestem jak najbardziej tak przyda się jakaś zmiana Very Happy

5Kolejne zmiany :( Empty Re: Kolejne zmiany :( Pią Lis 06, 2009 4:57 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

no no fajnie, że coś pomyślałeś dj nad tym yeah!! Very Happy... no jestem ciekawa tych zmian, a jak wiadomo im bardziej atrakcyjne i przejrzyste jest forum tym więcej ludzi przybywa - kusząc się taką zmianą... ale i tak dobrze ze w Polsce istnieje takie forum własnie jak wspomniał BT , bo niewiele jest takich for i stron na świecie niestety Sad ... mam nadzieje, że te zmiany przyczynią się na wzrost ludności w naszych skromnych progach Kolejne zmiany :( Icon_cool

6Kolejne zmiany :( Empty Re: Kolejne zmiany :( Sob Lis 07, 2009 12:10 am

deejay2003

deejay2003
Admin

dokładnie tak jak Break'u napisałeś najważniejsi są ludzie którzy tworzą te forum a nie jego wygląd.
Napewno zmiana designu na bardziej pro będzie nam służyć, ale wiem też że kolorystyka będzie pełnym szokiem ze względu na odmienność i będzie waliło po gałach ehheheh zresztą zobaczycie Very Happy pzdr

http://musicon.eu

7Kolejne zmiany :( Empty Re: Kolejne zmiany :( Sob Lis 07, 2009 1:39 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

i oto zmiany dobiegły fazy końcowej (oczywiście nie wykluczone drobne poprawki)
Czekam na wasze opinie. pzdr

http://musicon.eu

8Kolejne zmiany :( Empty Re: Kolejne zmiany :( Sob Lis 07, 2009 1:58 pm

BreakTechnology

BreakTechnology
ELECTRO VIP

deejay2003 napisał:i oto zmiany dobiegły fazy końcowej (oczywiście nie wykluczone drobne poprawki)
Czekam na wasze opinie. pzdr
Zajebiste jest o.O ten nowy wygląd Very Happy szacun!!

9Kolejne zmiany :( Empty Re: Kolejne zmiany :( Wto Lis 10, 2009 12:45 am

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

o żesz kurcze!!!!!!! PODOBA MI SIĘ TEN STYL I TO BARDZO!!!!!! Very Happy ... tylko ewentualnie tam gdzie jest "wyloguj [nick] - mogłoby to się mieścic w jednej linijce, tak że nick miescił by się obok tego wyloguj;) ... bo chyba to jest dostosowane do większych monitorów ...
NO ALE NORMALNIE JEST SWIETNIE!!!! Very Happy Kolejne zmiany :( Affraid jestem w szoku Very Happy
aha no i czy dałoby radę , aby było troszkę mniej białego koloru ... Wink ? ... bo tak jakoś za bardzo się ze wszystkim zlewa;)

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Nowy Rok Nowe zmiany...

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach