www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

dzwiek smsa

+2
deejay2003
djbomba
6 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1dzwiek smsa Empty dzwiek smsa Wto Paź 27, 2009 2:39 am

djbomba

djbomba

Jak w temacie.Jesli ktos ma checi to niech zrobi ciekawy dzwiek smsa w gatunku electro.Dzwiek moglby byc kilkusekundowy a najlepiej zeby byly w nim slowa "SMS" skreczowane czy jakos na zasadzie innych efektow.Nie wiem czy to dobry pomysl i w dobrym miejscu to napisalem aale prosze o ocene tego pomyslu i ewentualne zrobione prace w/w temacie.POzdro

2dzwiek smsa Empty Re: dzwiek smsa Sro Lis 04, 2009 4:15 am

djbomba

djbomba

widze ze nikt nie jest zainteresowany stworzeniem ciekawego dzwieku

3dzwiek smsa Empty Re: dzwiek smsa Sro Lis 04, 2009 12:01 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

chętnie bym się pobawił ale kompletnie nie mam czasu ostatnio, aczkolwiek czekam na aż coś się tu pojawi Very Happy pzdr

http://musicon.eu

4dzwiek smsa Empty Re: dzwiek smsa Sro Lis 04, 2009 7:08 pm

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

w sumie to w gazetach czy internecie jest wiele takich dźwieków Very Happy ... wiec pewnie dlatego nikt nie odpowiada w tym temacie... aczkolwiek... jeśli miałoby to być coś wyjątkowego... czego nigdzie nie ma i jest w klimacie electro break ... chętnie bym to usłyszała i gdybym miala mozliwosci to bym to zrobila ... moze ktos inny ma wene w tym temacie? dzwiek smsa Icon_cool

5dzwiek smsa Empty Re: dzwiek smsa Nie Lis 08, 2009 12:20 pm

M4R3K

M4R3K
MusicOn_MoD

hehe ja miałem gdzies takis kreczowany dzwiek sms , jak równierz sms w którym gada robot Smile A co do zrobienia fajnego swojego dzwięku nawet nie wiedziłbym jak sie do tego zabrać ale chetnie zassam cos takiego pozdro Smile

6dzwiek smsa Empty Re: dzwiek smsa Pią Lis 20, 2009 10:02 pm

osator007

osator007

Dobry łamany bit , wokal puszczony po vocoderze i mamy ekstra sygnał !

http://www.lastfm.pl/user/osator007

7dzwiek smsa Empty Re: dzwiek smsa Sob Lis 21, 2009 1:56 am

djbomba

djbomba

to niech ktos to zrobi.rzucilem temat a nikt sie za to nie zabiera ;-)dotyczy to osob robiacych muze(i nie tylko)

8dzwiek smsa Empty Re: dzwiek smsa Pon Gru 07, 2009 9:21 pm

N.E.X.

N.E.X.
MusicON V.I.P

Nie byłoby problemu, pytanie tylko po co skoro można wyciąć dowolnie długi motyw z jakiejkolwiek nuty EF i mamy równie dobry dzwonek Wink.

9dzwiek smsa Empty Re: dzwiek smsa Wto Gru 08, 2009 12:42 am

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

własnie dla mnie też to troche bez sensu skoro jest era komórek dla których mp3 nie jest obce;] ... ja tam mam electro/freestyle jakis ustawiony jako dzwonek np Very Happy

10dzwiek smsa Empty Re: dzwiek smsa Wto Gru 08, 2009 2:17 am

N.E.X.

N.E.X.
MusicON V.I.P

Zawsze też można przyciąć w jakimś edytorze do odpowiedniej długości Wink. Też kiedyś myślałem nad tym aby zmontować własny oryginalny dźwięk sms, ale... Okazało się, że w ogóle takowego nie można zmienić w mojej komórce Razz. Pozostało na sklejeniu sygnału rozmowy przychodzącej - dźwięk analogowego telefonu, parę sampli efektowych i muzyka Prodigy Wink. Ale to daaaawno temu.

11dzwiek smsa Empty Re: dzwiek smsa Pią Gru 11, 2009 12:17 am

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

no hehe, to i tak zawsze coś Very Happy
ale teraz jak jest era telefonów z odtwarzaniem mp3jek to wszystko mozna zrobic:P

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach