www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

INFORMACJE O ARTYŚCIE

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1INFORMACJE O ARTYŚCIE Empty INFORMACJE O ARTYŚCIE Nie Gru 27, 2009 12:46 am

moerunoyuka

avatar
MusicON V.I.P

INFORMACJE O ARTYŚCIE Oartysciejk2
Istota ludzka.Funkcje życiowe w normie. Tancerz pop-lockowy.Organizator imprez. Buddysta Mahajany. Muzyk.Zakochany w tradycji Japonii Faudalnej....Fanatycznie ogarnięty muzyką Chopina, J.S.Bacha,...hmmmm....
INFORMACJE O ARTYŚCIE Historiaed4
1999...moze 2000....Pierwszy kontakt z komponowaniem to tak naprawde keyboard nieznanej firmy leżący koło mnie i odczuwający bezsensowny nacisk bezwładnych palców ,które już wtedy za pomocą synaps nerwowych "próbowały" przełożyć na maszynę projekcje z mózgu... ..... Nie zainspirowała mnie muzyka, która stanowiła trzon treningów tanecznych...czyli breakbeaty, funk, G-funk, freestyle, electro..itd....Lecz.. energia zgromadzona w syntetycznych brzmieniach music instructora.....Freestyle project...bomfunk mc's...i przewspaniałe vocodery...które pozwalały dodatkowo kreować moj styl pop lockingu....wtedy również i b-boying.Smile.
Na treningach nigdy nie puszczaliśmy EF . Musiałem wiec szlifować styl w pokoju.Wracajac do keyboardu....dzień się skończył....i key teżSmile....Całkowicie pierwszym był "BOTY China 2010" na FL 5..heheheh...niewiem skąd to marzenie.....miałem 17 lat....i układała się moja osobowośćRazz..Kawałek był do bani...ale sentymentalnie wracam do tamtej chwili....fajnie było....pożniej featy ze spychoolem.."sound in our souls" który właściwie sam zrobił...bazując na moim pomyśle.....Z TOLKIEM zrobiliśmy "We Are Electro" ....na bazie sampli i nauki SPYCHOOLA.... Był najbardziej znanym jak mniemam...tak?Po Pewnym czasie tworzenia zrezygnowałem ze względu na problemy ze strefą....Teraz jest tak..... moerunoyuka.mp3.wp.pl ....i tak zostanie...
INFORMACJE O ARTYŚCIE Stylkd7
Electro Freestyle,Electro Oriental, Oriental, Folk, Intrumentale, ambient, downtempo
INFORMACJE O ARTYŚCIE Skladbv5
Moeru No Yuka

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach