www.MusicOnPlanet.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Electro-Freestyle,Breakdance, hip-hop, miami bass, oldschool & newstyle, electric boogie


You are not connected. Please login or register

Dwa nowe dema, jedno stare ;)

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dwa nowe dema, jedno stare ;) Empty Dwa nowe dema, jedno stare ;) Czw Sie 06, 2009 10:04 pm

hawk

hawk
MusicON V.I.P

Jak już pisałem... powoli zaczynam tworzyć na nowo, stąd demka...

1. Hawk - Dream n Bass [demo] - Nie wiem czy przypadnie Wam do gustu... W każdym razie wrzucam, bo motyw miał być freestylowy lub jak kto woli freestylerowy, bo może się skojarzyć Very Happy

2. Hawk - Untitled freestyle [demo] - Bardziej klasyczny electro/freestyle
3. Hawk - Sonic titans [demo]- Stare demko kawałka, którego mógłbym zrobić remake Smile
Czy mam go robić - zdecydujcie sami Razz

Oczywiście mam nadzieję, że pojawią się tu jakieś komentarze...
Krytyka mile widziana - jeśli pełna wersja ma być dobra ;> Razz
Pozdrawiam

http://www.hawk.mp3.wp.pl

2Dwa nowe dema, jedno stare ;) Empty Re: Dwa nowe dema, jedno stare ;) Czw Sie 06, 2009 10:47 pm

deejay2003

deejay2003
Admin

Zacznę od Drum'n Bass - po odpaleniu kawaliny zwariowałem Very Happy Nie wiedziałem że będzie to tak kozacki kawałek !!!

O kolejnym demku Untitled Freestyle (jak nie masz nazwy to zrób MusicOn Freestyle break joke Very Happy ) napiszę tylko że czekam na pełną wersje lol!

Co do Sonic Titans'a rób remake koniecznie !!!!!!!!

Wielkie pozdro!!!!!!

http://musicon.eu

3Dwa nowe dema, jedno stare ;) Empty Re: Dwa nowe dema, jedno stare ;) Sro Sie 12, 2009 12:00 am

Nilaya

Nilaya
MusicOn_MoD

no świetne te demka ... Untitled Freestyle -> wymiata Very Happy...koniecznie musisz to skonczyc...Smile Sonic Titans również dobre musisz zrobić ten remake Very Happy pozdro!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach